Fotografuje aparatem Canon A-410,po wykonaniu ok 1 tys. fotek na fotografi widac poziome paski /rownolegle od siebie ok 1 mm/.Prosze o pomoc co moze to byc przyczyna?Czy to moze byc matryca lub karta do wymiany?Bylem bardzo zadowolony z tego aparatu,ma wiele zalet i zalezy mi aby go jeszcze dlugo eksploatowac.Pozdrawiam.