Cześć ostatnio w moim laptopie wymieniałem Baterię litową od Biosa, i od tego czasu moja nagrywarka nie zapisuje płyt DVD w Nero 7 oraz Ashampo Burning. CD nagrywa bez problemu.
Co może być powodem tej usterki,dodam że nie zapisuje DVD z Danymi za to w innym programie Ulead Video zapisuje DVD Video czyli nagrywarka sprawna Mój system operacyjny Windows Vista. Dalibyście radę pomóc i naprowadzić mnie na usterkę?
Bardzo proszę
Pozdrawiam
Co może być powodem tej usterki,dodam że nie zapisuje DVD z Danymi za to w innym programie Ulead Video zapisuje DVD Video czyli nagrywarka sprawna Mój system operacyjny Windows Vista. Dalibyście radę pomóc i naprowadzić mnie na usterkę?