Nagrywanie normalnie sie włancza, a gdy dochodzi do końca wyskakuje komunikat:
Rozpoczęto buforowanie plików
Zakończono buforowanie plików
Rozpoczęto zapis z prędkością 8x (11 080 KB/s)
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Typ księgi automatycznie ustawiony na: DVD-ROM
Niepowodzenie uaktualnienia PMA!
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Nie można wykonac polecenia Zakończ w trybie DAO!
Generowanie granic wysokiej zgodności DVD
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Błąd fiksacji sesji!
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Nie można wykonac polecenia Zakończ w trybie DAO!
Zapis z prędkością 8x (11 080 KB/s) nie powiódł się!
Rozpoczęto buforowanie plików
Zakończono buforowanie plików
Rozpoczęto zapis z prędkością 8x (11 080 KB/s)
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Typ księgi automatycznie ustawiony na: DVD-ROM
Niepowodzenie uaktualnienia PMA!
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Nie można wykonac polecenia Zakończ w trybie DAO!
Generowanie granic wysokiej zgodności DVD
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Błąd fiksacji sesji!
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
F:HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
Nie można wykonac polecenia Zakończ w trybie DAO!
Zapis z prędkością 8x (11 080 KB/s) nie powiódł się!