logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Sprzedam] nagłośnienie i oświetlenie - sprzedaję cały swój sprzęt

kalinek78 05 Wrz 2012 04:43 6489 32
REKLAMA
  • #1 11279954
    kalinek78
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    Tak jak w temacie:
    subbasy na 18' STX gdn-46-900-8-SE
    aukcja zakończona

    Denon DN-S1000 z wymienionym całym napędem
    aukcja zakończona - sprzedane

    Equalizer Behringer ULTRAGRAPH PRO FBQ 6200
    aukcja zakończona - sprzedane

    Zestaw bezprzewodowy Omnitronic UHF-500
    aukcja zakończona


    W kolejnym poście aktualizowana na bieżąco pełna lista sprzętu na sprzedaż
    Załączniki:
    • [Sprzedam] nagłośnienie i oświetlenie - sprzedaję cały swój sprzęt stuff3.jpg (228.32 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 11298225
    kalinek78
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    Link do ogłoszeń na tablicy (wszystkie tam wstawiam):
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/KUhl/

    Link do moich aukcji, gdy coś wystawię na allegro: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1915415


    Pełna lista rzeczy na sprzedaż:
    - Edirol Roland V8 - 5500 zł
    - DAP P-2000 - 1150 zł
    - dwa subbasy na 18' STX gdn-46-900-8-SE (zamontowane kółeczka, gratis lub tania dostawa - zależnie od lokalizacji) - 2500 zł
    - mikser YAMAHA MG166CX, stan idealny - 1300 zł
    - głowy ruchome showtec indigo 4500 (led 60w) - 4 szt. (gratis dostawa, przy 4ech gratis haki na rurę 50mm, stan idealny, świeciły tylko około 50h!) - 2500 zł/szt.
    - haki do 200kg od flash butrym na rurę 50mm - 10 szt.
    - maszyna do dymu x-beam 1500w, sterowanie radio/dmx/sterownik na kablu (gratis około 3l płynu, przebieg: tylko mniej więcej 2 litry płynu!) - 550 zł
    - sterownik usb-midi icon i-controls (świetnie się sprawdza do sterowania oświetleniem z wykorzystaniem freestylera itp., użyty tylko na 3 godzinnym koncercie i drugie tyle czasu podczas przygotowania) (promo video)

    - SPRZEDANE kable dmx 25m/20m/15m/10m/1,5m/0,5m DAP
    - SPRZEDANE reflektory par64 Varytec podłogowe (4 sztuki) (z ramkami, żarówkami i 4-ema filtrami, przepracowały ledwie 3 godziny!)
    - SPRZEDANE rack case 12u, kątowy na kołach
    - SPRZEDANE Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Omnitronic UHF-500 (dwa do ręki, gratis dwa kable xlr-xlr - z kątowymi wtykami od strony miksera)
    - SPRZEDANE reflektory par56 led rgb showtec (8 szt.) (gratis filtry z folii rozpraszającej)
    - SPRZEDANE t.amp e800
    - SPRZEDANE Dwie górki 15' na STX GDN-38-1000
    - SPRZEDANE denon dn-s1000
    - SPRZEDANE equalizer Behringer ULTRAGRAPH PRO FBQ 6200
    - SPRZEDANE statywy oświetleniowe aurolite a1 - dwie sztuki
    - SPRZEDANE stroboskop flash butrym 1500w
    - SPRZEDANE reflektory uv eurolite ~160w - 2 szt. (z żarówkami)
    - SPRZEDANE kable głośnikowe 2x2,5 - 2x30m, 2x10m (z wtykami speakon)
    - SPRZEDANE case na konsolę jb systems model dj case 200 (strona z dokładnymi wymiarami i zdjęciami)
    - SPRZEDANE konwerter usb-dmx od avt (darmowa wysyłka, gratis kabel USB)
    - SPRZEDANE Sound Blaster Live! 24-bit external
    - SPRZEDANE dimmer/switch 4 kanałowy botex (video-test, de)
    - SPRZEDANE laser podwójny od x-beam r+g (150+60 mW) (strona produktu)

    Sprzęt mało używany i co najważniejsze bardzo zadbany. Najstarszy to chyba laser - około 20 imprez, najmłodszy kontroler midi - 1 impreza.
    Wszystko poza reflektorami UV jest z pierwszej ręki.


    ZDJĘCIA dostępne tutaj
    Jeżeli mam zrobić jakieś konkretne, proszę o info
  • #3 11300328
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 11304132
    damzoo
    Poziom 11  
    Posty: 37
    Ocena: 7
    Witam jaka cena tampa i miksera yamahy?
  • #6 11312432
    geniusek
    Poziom 15  
    Posty: 222
    Jestem zainteresowany T.ampem od zaraz :)
  • #7 11313127
    Qbazz
    Poziom 18  
    Posty: 362
    Pomógł: 4
    Ocena: 85
    Witam.
    Jaka cena za showtec indigo 4500 i kable głośnikowe?
  • #8 11313249
    marcin0345
    Poziom 9  
    Posty: 20
    Ile za rack'a??
  • #9 11314077
    _eddie_
    Poziom 33  
    Posty: 2440
    Pomógł: 123
    Ocena: 107
    Ile za par56 led?
  • REKLAMA
  • #10 11318651
    kalinek78
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    Przepraszam, że tak długo, ale weselicho było... :D

    Kable i odtwarzacz poszły - zaktualizuję głównego posta
    Do listy dorzucam mikrofony omnitronic UHF 500 i subbasy - rzeczy, które były na aukcjach

    Proponowane ceny:
    Głowy - 2800 zł / szt. (przy czterech dorzucam jeszcze 10 haków), 2 lub 4 sztuki - dostawa w cenie
    pary 56 led - 800 zł /8szt.
    rack - 500 zł
    dym - 500 zł
    laser - 500 zł
    mikser - 1100 zł

    Jeśli macie jakieś propozycje, chcecie ponegocjować - proszę śmiało
  • #11 11319342
    piotrdx626
    Poziom 28  
    Posty: 1371
    Pomógł: 32
    Ocena: 39
    Ile za statywy? Belka w komplecie?
  • #12 11319743
    kalinek78
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    150 zł za oba
    belka, śruby, podkładki, nakrętki i motylki w komplecie

    w jednym gumki z nóżek są zniszczone, tzn doły przebite na wylot przez rurę, mogę zrobić fotki na dniach
  • #13 11319896
    piotrdx626
    Poziom 28  
    Posty: 1371
    Pomógł: 32
    Ocena: 39
    Jeśli to nie będzie problem, to po proszę :) wysyłka pobraniowa jest możliwa?
  • #14 11319937
    kalinek78
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    statywy - może być pobraniowa

    fotki będą wieczorem lub jutro - sprzęt w magazynku, niestety nie pod ręką
    na tą chwilę widać je na zdjęciu:
    vertige.pl/sprzet/statywy.jpg
    a belki miałem na oddzielnych:
    vertige.pl/sprzet/par56_1.jpg
    vertige.pl/sprzet/par56_2.jpg



    ---------
    sprzedany t.amp i 4x par56 led
    do gry wchodzi DAP p-2000 ;)
  • #15 11319996
    djwojtekk
    Poziom 17  
    Posty: 135
    Pomógł: 4
    Ocena: 4
    Ile za dapa? Zamawiam go
  • REKLAMA
  • #17 11323847
    Nix
    Poziom 21  
    Posty: 828
    Pomógł: 17
    Ocena: 189
    Statywy aktualne ?
  • #19 11329169
    andrzey30
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Kupiłem kable kolumnowe 2x2,5 - 2x30m, transakcja przebiegła ok, polecam tego Sprzedawcę!
  • #20 11330850
    sztygar
    Poziom 14  
    Posty: 136
    Ocena: 19
    Jestem zainteresowany parami case i laserem prosze o ceny i wymiary wewnętrzne case na priv :) z Góry dziękuję
  • #21 11331066
    kalinek78
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    W drugim poście, tam gdzie jest lista sprzętów, przy casie jest link. Tam są fotki, a w tym schemat z wymiarami

    Sprzedane:
    - 4 pary 56
    - konwerter dmx-usb
    - reflektor uv
    - kilka kabli dmx
    - stroboskop
  • #22 11331458
    sztygar
    Poziom 14  
    Posty: 136
    Ocena: 19
    Ale wciąż nie znam ceny case bo jestem zainteresowany :)
  • #24 11349136
    alexv
    Poziom 14  
    Posty: 155
    Ocena: 3
    Case jak w opisie :) super stan! Przesyłka i wszystko w jak najlepszym porządku! Polecam :)
  • #25 11349237
    sztygar
    Poziom 14  
    Posty: 136
    Ocena: 19
    Chętnie odkupie tego case ;)
  • #28 11520579
    djpiii
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam czy laser jeszcze się uchował czy już sprzedany - a jeżeli dostępny to w jakiej cenie?
  • #30 11576847
    zgarniacz
    Poziom 13  
    Posty: 153
    Pomógł: 3
    Ocena: 20
    ile za sterownik dmx?

Podsumowanie tematu

✨ Sprzedawca oferuje na sprzedaż różnorodne nagłośnienie i oświetlenie, w tym subbasy STX gdn-46-900-8-SE, mikser YAMAHA MG166CX, głowy ruchome Showtec Indigo 4500, maszyny do dymu oraz różne akcesoria. Wiele przedmiotów zostało już sprzedanych, a aktualizowana lista dostępnych sprzętów jest dostępna w kolejnych postach. Użytkownicy pytają o ceny poszczególnych elementów, a sprzedawca odpowiada na zapytania i negocjuje ceny.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA