dell d620.
Komputer od jakiegoś czasu kilka razy zawiesił się , wyskakiwał blue screen i automatycznie się resetował. Nie wiem czy to ma związek z obecną sytuacją, ponieważ teraz po włączeniu lapka słychać jak startuje dysk, zapalają się diody, a po chwili nic się nie dzieje, 2 czy 3 razy po tych objawach na chwilę się włączył, a teraz dalej nie ma żadnej reakcji,wiatraki się nie kręcą, dysk tylko na chwilę się załącza, świeci się tylko dioda power.
Wsadzałem kość ramu z innego dell-a reakcja jest taka sama..
Co to może być?
Komputer od jakiegoś czasu kilka razy zawiesił się , wyskakiwał blue screen i automatycznie się resetował. Nie wiem czy to ma związek z obecną sytuacją, ponieważ teraz po włączeniu lapka słychać jak startuje dysk, zapalają się diody, a po chwili nic się nie dzieje, 2 czy 3 razy po tych objawach na chwilę się włączył, a teraz dalej nie ma żadnej reakcji,wiatraki się nie kręcą, dysk tylko na chwilę się załącza, świeci się tylko dioda power.
Wsadzałem kość ramu z innego dell-a reakcja jest taka sama..
Co to może być?