Witam
Rozebrałem laptopa Dell D620 w celu przeczyszczenia, nie pierwszy raz. Wymieniłem pastę, kurz pozbierałem itp. Złożyłem go i jak chcę włączyć to zero reakcji ekranu, jakby nie był podłączony. Posprawdzałem podłączenia i wszystko ok wygląda. Co się mogło stać?
Zauważyłem, że zaświeca się dioda ON/OFF i chwilę dysk ale potem nic więcej, dioda od dysku nie świeci/nie mruga.
Rozebrałem laptopa Dell D620 w celu przeczyszczenia, nie pierwszy raz. Wymieniłem pastę, kurz pozbierałem itp. Złożyłem go i jak chcę włączyć to zero reakcji ekranu, jakby nie był podłączony. Posprawdzałem podłączenia i wszystko ok wygląda. Co się mogło stać?
Zauważyłem, że zaświeca się dioda ON/OFF i chwilę dysk ale potem nic więcej, dioda od dysku nie świeci/nie mruga.