Witam!
Po wpisania 2945#*170# telefon "cofa" sie do "pulpitu" - nie wysakuje menu serwisowe do wpisania NCK. Co zrobić,aby móc wpisac kod.
Próbowalem na karcie operatora, bez karty, z karta innego - ciagle wrca do pulpitu.
Po wpisania 2945#*170# telefon "cofa" sie do "pulpitu" - nie wysakuje menu serwisowe do wpisania NCK. Co zrobić,aby móc wpisac kod.
Próbowalem na karcie operatora, bez karty, z karta innego - ciagle wrca do pulpitu.