Witam,
od tygodnia pralka przestała pobierać płyn do płukania proszek normalnie bierze tylko cały płyn zostaje w dozowniku. Czego może być wina czy mogę to sam naprawić czy będzie potrzebna interwencja serwisanta?
Pozdrawiam
Sebastian
od tygodnia pralka przestała pobierać płyn do płukania proszek normalnie bierze tylko cały płyn zostaje w dozowniku. Czego może być wina czy mogę to sam naprawić czy będzie potrzebna interwencja serwisanta?
Pozdrawiam
Sebastian