Witam
Jak zestawić połączenie VPN między dwoma komputerami ?? Server jest na stałym IP - dsl. Jestem zielony w temacie, jedyne czym dysponuję to linksys Wrt54gl z softem tomato. Jak obsługiwać to połączenie z komputerów klienckich. Kiedyś znałem podobny przepadek ale tunel był skonfigurowany przez urządzenie Zyxell, a stacje klientów miały oprogramowanie ipsec - licencjonowane. Czy da się zrobić coś w miarę prosty sposób nie inwestując niewiadomo jakich pieniędzy ???
Jak zestawić połączenie VPN między dwoma komputerami ?? Server jest na stałym IP - dsl. Jestem zielony w temacie, jedyne czym dysponuję to linksys Wrt54gl z softem tomato. Jak obsługiwać to połączenie z komputerów klienckich. Kiedyś znałem podobny przepadek ale tunel był skonfigurowany przez urządzenie Zyxell, a stacje klientów miały oprogramowanie ipsec - licencjonowane. Czy da się zrobić coś w miarę prosty sposób nie inwestując niewiadomo jakich pieniędzy ???