Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson r200 migające diody -fatal error

levy22 23 Wrz 2012 20:08 1497 1
  • #1 23 Wrz 2012 20:08
    levy22
    Poziom 10  

Witam przeczytałem kilka tematów popróbowałem i dalej nic. Drukarka epson r200 po włączeniu i standardowej procedurze uruchamiania wywala fatal error. Dodam, że od wczoraj wydrukowałem około 50 kartek i nic się niepokojącego z nią nie działo. Chociaż zauważyłem, że czasem nie chce pobrać papieru. Pampers wyzerowany, pasek enkodera wyczyszczony. Po wielu próbach raz się uruchomiła po czym znów fatal. Macie jakieś pomysły żeby znów ją postawić na nogi?
    Dziś włączyłem i działa. Wydrukowałem sześć zdjęć i znowu to samo. Dwie czerowone diody. To musi mieć coś z wiązek z podajnikiem papieru, bo tuz przed czerwonymi diodami nie mogła pobrać papieru po czym się zawiesiła.
    Prowadzę tu monolog, ale może w końcu ktoś mi pomoże. Dziś znów zadziałała, wydrukowała dwa zdjęcia i zauważyłem nowy objaw. Pobiera papier do polowy i zaświeca się dioda braku papieru. Po wciśnięciu, wysuwa papier i procedura zaczyna sie powtarzać. Po wyłączeniu i włączeniu drukarki - Dwie czerwone diody.

0 1
  • #2 01 Paź 2012 10:33
    levy22
    Poziom 10  

Gdzie w r200 znajdę czujnik zakleszczenia papieru?
    --------
    Urwałem pasek enkodera :( Jak ktoś będzie potrzebował 100% sprawnej głowicy do tego modelu lubinnych części to proszę pisać.

1
  Szukaj w 5mln produktów