Witam przeczytałem kilka tematów popróbowałem i dalej nic. Drukarka epson r200 po włączeniu i standardowej procedurze uruchamiania wywala fatal error. Dodam, że od wczoraj wydrukowałem około 50 kartek i nic się niepokojącego z nią nie działo. Chociaż zauważyłem, że czasem nie chce pobrać papieru. Pampers wyzerowany, pasek enkodera wyczyszczony. Po wielu próbach raz się uruchomiła po czym znów fatal. Macie jakieś pomysły żeby znów ją postawić na nogi?
__________
Dziś włączyłem i działa. Wydrukowałem sześć zdjęć i znowu to samo. Dwie czerowone diody. To musi mieć coś z wiązek z podajnikiem papieru, bo tuz przed czerwonymi diodami nie mogła pobrać papieru po czym się zawiesiła.
__________
Prowadzę tu monolog, ale może w końcu ktoś mi pomoże. Dziś znów zadziałała, wydrukowała dwa zdjęcia i zauważyłem nowy objaw. Pobiera papier do polowy i zaświeca się dioda braku papieru. Po wciśnięciu, wysuwa papier i procedura zaczyna sie powtarzać. Po wyłączeniu i włączeniu drukarki - Dwie czerwone diody.
__________
Dziś włączyłem i działa. Wydrukowałem sześć zdjęć i znowu to samo. Dwie czerowone diody. To musi mieć coś z wiązek z podajnikiem papieru, bo tuz przed czerwonymi diodami nie mogła pobrać papieru po czym się zawiesiła.
__________
Prowadzę tu monolog, ale może w końcu ktoś mi pomoże. Dziś znów zadziałała, wydrukowała dwa zdjęcia i zauważyłem nowy objaw. Pobiera papier do polowy i zaświeca się dioda braku papieru. Po wciśnięciu, wysuwa papier i procedura zaczyna sie powtarzać. Po wyłączeniu i włączeniu drukarki - Dwie czerwone diody.