Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko

28 Sep 2012 21:43 6075 2
  • Level 10  
    Mam dwa fotele z matami grzejnymi, a że idzie zima pasowało by je jakoś uruchomić, dodam że nie mam volvo wiec cała elektryka będzie od zera robiona(nie wystarczy powpinać wtyczki)
    Pod fotelem mam takie oto gniazdo do podłączenia mat:

volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko

Cała filozofia się rozchodzi o ten żółty kabelek miedzy czarnym a czerwonym, podobno jest nim sterowane cyfrowo to podgrzewanie, a czy jak by wywalić ten cyfrowy moduł i podpiąć na krótko te maty przez dodatkowy włącznik?

Czy te maty mają wbudowany termostat że po nagrzaniu się wyłączą, oraz czy da się zrobić mimo włączenia kontrolkę kiedy grzeją a kiedy nie?

Do czego są te dwa zółte kabelki w zielonej wtyczce?

W jakiej konfiguracji podłączyć maty, czy biegunowość ma znaczenie?
  • Level 10  
    Rozebrałem te kostkę i jedynie co dostrzegłem to układ vn570
    (całość
    mrc
    vn570
    36A332
    )
    Zasilanie + dochodzi na 4 pin patrząc od frontu (obudowa jakby to-220 ale 7 nóżek) i wychodzi 7 na matę, potem na kolejną i do masy. Masa przez rezystor dochodzi do 2 i do 5 nóżki, sygnał sterujący z zółtego kabla wpada do 3 nóżki.

volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko volvo s60 - podgrzewanie foteli, podłączenie na krótko
  • Level 1  
    spielem na krutko dziala ale kable sie nagrzewaja