Odbieram telewizję cyfrową z nadajnika Bydgoszcz Trzeciewiec . Programy z MUX2 działają prawidłowo .Programy MUX1 działają kiepsko , robi się coś w rodzaju stp klatki,wyświetla się napis brak sygnału.Wymieniłem antenę i jest to samo.Jaka może być przyczyna takiej usterki?Czy pogoda może mieć wpływ na jakość nadawanych programów?