altusy 300 i wzmacniacz technicsa ?? jaki wzmacniacz byscie mi do tych kolum polecili ? CZY SU-V500M2 o mocy 2x38 lub przy impedanci 4 50 x2 wystarczy zeby wydobyc cała moc ?
ps wiem ze altusy sa do dupy ale niemam teraz kasy a potrzebuje kolumn mocnych , pozniej zmienie je na JBL
ps wiem ze altusy sa do dupy ale niemam teraz kasy a potrzebuje kolumn mocnych , pozniej zmienie je na JBL