Witam.
Chcialem zrobić zabezpieczenie głośników do mojego wzmaka (2x200W).Kiedyś na elektrodzie ukazał się projekt z radmora nie pamiętam modelu 5xxx. Czy taki układ będzie się nadawał do mojego wzmacniacza?
Chcialem zrobić zabezpieczenie głośników do mojego wzmaka (2x200W).Kiedyś na elektrodzie ukazał się projekt z radmora nie pamiętam modelu 5xxx. Czy taki układ będzie się nadawał do mojego wzmacniacza?