Witam,
Mam zestaw głośników w systemie 5.1, głośniki na kablu, firmy Creative. Od pewnego czasu, całkiem możliwe że od samego początku głośniki charczą, trzeszczą jak rusza się kablami z tych głośniczków. Może ktoś wie czemu tak jest?
Mam zestaw głośników w systemie 5.1, głośniki na kablu, firmy Creative. Od pewnego czasu, całkiem możliwe że od samego początku głośniki charczą, trzeszczą jak rusza się kablami z tych głośniczków. Może ktoś wie czemu tak jest?