Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane coupe 96r - Pilot do samochodu, brak sygnału do zamykania

04 Paź 2012 15:00 4221 4
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam 2 piloty do samochodu Renault Megane coupe 96r. Guzik od jednego pilota (guzik czarny na zj) rozleciał sie (chodził sprawnie, zamykał drzwi), próbowałem zlutować ale tak namieszałem, że wszystkie układy są porozwalane więc odpada. Drugi z kolei co licze na pomoc od was, jest działający, klikam - światełko świeci, lecz nie załącza zamykania/otwierania drzwi. Co powinienem zrobić, by klikać drzwi się zamykały i otwierały (bateria jest OK, dioda świeci poprzez sprawdzenie go przez aparat).
    Dziękuję z góry i proszę o szybką odpowiedz.

Renault Megane coupe 96r - Pilot do samochodu, brak sygnału do zamykania Renault Megane coupe 96r - Pilot do samochodu, brak sygnału do zamykania Renault Megane coupe 96r - Pilot do samochodu, brak sygnału do zamykania Renault Megane coupe 96r - Pilot do samochodu, brak sygnału do zamykania Renault Megane coupe 96r - Pilot do samochodu, brak sygnału do zamykania
  • Poziom 39  
    Witam
    Masz diodę imo w liczniku ,jak się zachowuje,sprawdź odbiornik nad lusterkiem,czy nie był zalany wodą,i czy odbiera.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Drugi pilot dopisz. Instrukcję znajdziesz na forum. Masz kod awaryjny?
  • Poziom 9  
    Posiadam tylko, kod kluczyka (wewnątrz obudowy)oraz VIN w karcie pojazdu. Awaryjnego niestety nie ;/

co do odbiornika, nie powinnien być zalany woda, gdyż przy pierwszym kluczyku chodził sprawnie.

Diode immo mam na samej górze na środku pomiedzy innymi ikonkami w desce rozdzielczej.
  • Poziom 39  
    Kod awaryjny na podstawie win dostaniesz w każdym serwisie Reno,natomiast procedurę programowania na elektrodzie.Gdybyś nie miał blisko do serwisu podaj win na PW,to postaram się załatwić.