#1 1175670 28 Sty 2005 10:29 magda1233 magda1233 Poziom 11 Posty: 77 Ocena: 4 Autor tematu Post #1 1175670 28 Sty 2005 10:29 mam drukarke HP 3325 i jest z nia taki problem ze drukuje wszystko w odcianiach zieleni co z nia nie tak?? czy moze to byc wina konca tuszu??
#2 1175700 28 Sty 2005 10:43 kosmita kosmita VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 4100 Pomógł: 216 Ocena: 134 Pomocny post? (0) Post #2 1175700 28 Sty 2005 10:43 brak czerwonego (czyli miesza sie żółty i niebieski i wychodzi zielony)
#3 1793540 05 Wrz 2005 16:32 zoner2 zoner2 Poziom 11 Posty: 16 Pomocny post? (0) Post #3 1793540 05 Wrz 2005 16:32 To na 100% brak tuszu. Sprubuj zrobić rysunek PAINCIE (trzy paski) czerwony; niebieski; żółty i będziesz wiedział jakiego koloru brakuje:-)