Mam taki problem , wczoraj chcę sobie wydrukować coś w kolorze , a tu rozczarowanie , bo drukuje tylko na czerwono i czarno. Przeinstalowałem oprogramowanie , napełnilem pojemniki z tuszem , wyczyścilem styki w glowicy i drukarce , lekko podgilem tasiemke w drukarce ta co sie łączy z glowicą . Mozna by powiedzieć że sie zapchala glowica , no ale jak przejade po niej palcem to zostajeą niebieskie plamy. Co jest nietak z tą drukarką ? Czy mozliwe jest ze sie glowica spaliła?