Witam
Problem polega na tym że sterowniki są zainstalowane poprawnie. a drukarka nie chce ruszyć . Pokazuję błąd wydruku.Na tych samych sterownikach działa przy innym komputerze. Proszę o pomoc . Ja już nie mam pomysłów .
Problem polega na tym że sterowniki są zainstalowane poprawnie. a drukarka nie chce ruszyć . Pokazuję błąd wydruku.Na tych samych sterownikach działa przy innym komputerze. Proszę o pomoc . Ja już nie mam pomysłów .