Witam. Obecnie posiadam laptopa z i3 i kartą graficzą GeForce GT540M + Windows7.
Do podręcznych zagadnień nie jest zły ale, jak odpalam programy typu Solid Edge, Autocad albo TIA Portal V11 do PLC Siemensa to już gorzej to wygląda.
Dlatego też planuje sobie kupić stacjonarkę, z 24'' monitorem. Moniotr sobie jakos ogarne ale zastanawiam się nad sprzętem.
Karta graficzna:
Radeon 6670 (240zł)
Radeon 7770 (475zł)
Procesor:
AMD X8 FX-8150 (700zł)
Intel Core i5 3570K (860zł)
Płyta główna w zależności od procesora:
http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/3974506_techniczne
http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/4925095_techniczne
dysk twardy:
Western Digital Caviar Green (230zł)
http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/1615153_techniczne
pamiec:
Kingston 4 GB 1600MH (70zł)
http://www.skapiec.pl/site/cat/7/comp/4819123
jak trza będzie więcej to się dokupi
zasilacz:
Tracer Highlander Silent 550W
http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/568038_techniczne
Obudowę będę chyba dokooptowywał jak już wszystko sobie poskładam wszystko, no ale jeszcze sie zobaczy. Co o tym sądzicie? z tego co liczyłem to wyjdzie mnie ok 1700-2100 bez monitora, co jakoś jestem w stanie ścierpieć.
Do podręcznych zagadnień nie jest zły ale, jak odpalam programy typu Solid Edge, Autocad albo TIA Portal V11 do PLC Siemensa to już gorzej to wygląda.
Dlatego też planuje sobie kupić stacjonarkę, z 24'' monitorem. Moniotr sobie jakos ogarne ale zastanawiam się nad sprzętem.
Karta graficzna:
Radeon 6670 (240zł)
Radeon 7770 (475zł)
Procesor:
AMD X8 FX-8150 (700zł)
Intel Core i5 3570K (860zł)
Płyta główna w zależności od procesora:
http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/3974506_techniczne
http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/4925095_techniczne
dysk twardy:
Western Digital Caviar Green (230zł)
http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/1615153_techniczne
pamiec:
Kingston 4 GB 1600MH (70zł)
http://www.skapiec.pl/site/cat/7/comp/4819123
jak trza będzie więcej to się dokupi
zasilacz:
Tracer Highlander Silent 550W
http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/568038_techniczne
Obudowę będę chyba dokooptowywał jak już wszystko sobie poskładam wszystko, no ale jeszcze sie zobaczy. Co o tym sądzicie? z tego co liczyłem to wyjdzie mnie ok 1700-2100 bez monitora, co jakoś jestem w stanie ścierpieć.