Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LED,LG,55LM660S,Menu servisowe - Jak wejsc w menu servisowe?

rapidsebuja 09 Oct 2012 19:18 4506 12
    rapidsebuja
    Level 10  
    Cześć
    Mam ten telewizor od 2 tygodni i chce aktualizować go do nieoficjalnych firmware oraz ustawić parę rzeczy które nie są normalnie dostępne (tak, na własna odpowiedzialność)
    Nie potrafię znaleźć info jak mam wejść w menu serwisowe a raczej start_menu na tym modelu.
    Proszę o pomoc
    Turbo92
    Level 17  
    Potrzebujesz pilota serwisowego aby wejść w menu serwisowe tool opcje. Do zmiany niektórych wartości musisz mieć specjalnego pendrive który odblokuje Ci możliwość zmiany wartości. Co dokładnie Cie interesuje ?
    robert73-6
    Level 17  
    Dobrze nadają się do tego piloty uniwersalne z lidla SILVERCREST ja modelem pilota KH-2150 odblokowałem usb w trzech modelach LG LCD bez większych kombinacji z oprogramowaniem
    1-programujesz pilota z tv kod 0119
    2- wciskasz EPG na pilocie
    3-wpisujesz kod-kody 0413 lub 0000 (jak nie pasują to poszukaj na forum)
    A reszta według twojego zapotrzebowania
    rapidsebuja
    Level 10  
    Mnie dokladnie interesuje IN START.
    LED,LG,55LM660S,Menu servisowe - Jak wejsc w menu servisowe?
    Turbo92
    Level 17  
    W IN START za bardzo nie pozmieniasz tool opcji. Masz tam wgląd w co działa, co nie, ilość przepracowanych godzin, historia wyłączeń. Bez dongla w nowych modelach za bardzo nic nie pozmieniasz. Co chcesz uzyskać poprzez grzebanie w TO ?
    rapidsebuja
    Level 10  
    Chce ustawic divx HD i ogolnie zwiekszyc jakosc filmow ( a dokladnie funkcji sd na hd)
    Jest to normalne ze nie ma polskiego regionu?
    rapidsebuja
    Level 10  
    nie wlasnie ze nie... telewizor kupowany w niemczech...
    jest jakis sposob na ustawienie polski? mozna jakos wpisac kod regionu?
    Poza tym chcialbym go aktualizowac do nieoficjalnych (developer) firmware
    Turbo92
    Level 17  
    Czyli tv nie na polske, trzeba by mu zmienić area code. W nowych modelach wiadome mi jest tylko zmienianie przez pilot serwisowy. We wtorek postaram się pobawic tym modelem i podam Ci jakie powinieneś mieś wartości TO. Tylko najpierw musisz wejść w IN START
    rapidsebuja
    Level 10  
    Ok bede czekal i w poniedzialek kupie pilot universalny... a moze byc jakis z saturna? jak tak to jaki model
    rapidsebuja
    Level 10  
    A z kad moge sciagnac firmware (beta lub developer) ktore moglbym wgrac poprzez usb?