Witam mam taki problem mam komputer 2 lata nic w nim nie było robione,jakieś pare dni wcześniej komputer włączając się wyskakuje okno z poleceniem tryb awaryjny itd żadnej z tych opcji nie mogę wybrać po upływie określonego czasu na uruchomienie systemu pasek windowsa ładuje się 2 albo 3 razy i komputer włącza się na nowo,i tak cały czas.
System windows:Win Xp
Zasilacz:SWITCHING POWER SUPPLY
MODE COM
MODEL:LC-B350ATX
Karta graficzna nVIDIA nFORCE 3 250
GIGABYTE TECHNOLOGY
K8 Triton (tm)Series AGP8X/DDR 400 Motherboard
Supports AMD Athlon(tm)64 Processor
Radeon 9600XT 128M DDR V/D/V0
Dodam że chciałem przeinstalować system ale płytę z systemem w ogóle nie wczytuje a w BIOSIE rozruch płyty jest ustawiony jako pierwszy(płyta jest dobra ponieważ sprawdzałem na 2 komputerze)
System windows:Win Xp
Zasilacz:SWITCHING POWER SUPPLY
MODE COM
MODEL:LC-B350ATX
Karta graficzna nVIDIA nFORCE 3 250
GIGABYTE TECHNOLOGY
K8 Triton (tm)Series AGP8X/DDR 400 Motherboard
Supports AMD Athlon(tm)64 Processor
Radeon 9600XT 128M DDR V/D/V0
Dodam że chciałem przeinstalować system ale płytę z systemem w ogóle nie wczytuje a w BIOSIE rozruch płyty jest ustawiony jako pierwszy(płyta jest dobra ponieważ sprawdzałem na 2 komputerze)