Witam.
Mam notebooka i Windowsa XP. Gdy włączam go wszystko się ładuję, aż do momentu ekranu z logiem XP. Otóż niby sie ładuję, a jednak nic nie idzie. Próbowałem także w trybie awaryjnym go uruchomić, ale także nie chce iść dalej. Co może być przyczyną i jak go uruchomić?
Teraz pisze z kompa brata.
Z góry dzięki za pomoc.
Mam notebooka i Windowsa XP. Gdy włączam go wszystko się ładuję, aż do momentu ekranu z logiem XP. Otóż niby sie ładuję, a jednak nic nie idzie. Próbowałem także w trybie awaryjnym go uruchomić, ale także nie chce iść dalej. Co może być przyczyną i jak go uruchomić?
Teraz pisze z kompa brata.
Z góry dzięki za pomoc.