Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Napęd bramy Meritum 500 (Wiśniowski) - poszukiwana instrukcja

10 Paź 2012 23:05 5913 16
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich.

Szukam instrukcji do napędu Meritum 500 (brama firmy Wiśniowski, segmentowa).

Muszę zaprogramować piloty a nie mam pojęcia jak to zrobić.

Rozebrałem napęd, na płytce są tylko 3 przyciski (otwieranie, zamykanie i wybór opcji - tak mi się wydaje). Do bramy podłączony mam obecnie przełącznik na ścianie, który po naciśnięciu otwiera lub zamyka bramę, nic więcej ;/

Z góry dzięki za odpowiedź :)
  • Użytkownik obserwowany
    To jest Marantec Comfort.
  • Poziom 25  
    To ja wiem że to jest Marantec Comfort, tylko że Wiśniowski sprzedawał to pod nazwą Meritum, najprawdopodobniej, z tego co pamiętam.

A tak na marginesie jak tam transformator do A3F??
  • Użytkownik obserwowany
    A czy ja go zamawiałem konkretnie?Chyba nie .A pozatym przyszedł długo po czasie.Klient nie mógł tyle czekać i kupiliśmy nową a60 a tą elektronikę zostawił do drugiej bramy.
  • Użytkownik obserwowany
    Tylko ja pytałem i pytałem o koszt i czekałem czekałem i sobie czekać mogłem.A pan dopiero kiedy odpisał i potem znowu cisza nastała.A poczta drogi panie szybko paczki dowozi jak się zaznaczy priorytet. Tylko ja najpierw konkretnie potwierdzam każde wysyłki swoje.Pozdrawiam i zyczę szybszego niż miesiąc załatwiania pilnych spraw i niższych cen z kosmosu u pana.
  • Użytkownik obserwowany
    Zamówiłem centralkę szybciej wyszło.A pan się kiedy obudził. Nie spać radzę tyle na przyszłość.
  • Poziom 13  
    Kolego grzechotnik, tak to ten sam napęd.

Czy możesz mi podpowiedzieć jak podłączyć do niego uniwersalną centralę (taką jak montuje się do centralnego zamka w samochodzie ? )
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Witam,
    zapraszam po instrukcje do serwisu firmy Wisniowski
    albo na strone Maranteca - napęd Meritum Comfort 250 Standard
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Może mi ktoś pomóc w podłączeniu uniwersalnej centrali zamka AG194 do tej bramy ?

Schemat centralki (moja nie posiada przewodu czerwono/czarnego i zielonego)

Napęd bramy Meritum 500 (Wiśniowski) - poszukiwana instrukcja
  • Poziom 13  
    Kolego grzechotnik jeszcze raz wielkie dzięki, przed chwilą dostałem maila z serwisu Wiśniowskiego ze skanami instrukcji.

Dalej nie mam pojęcia jak podłączyć zewnętrzna centralkę sterującą ze sterowaniem zdalnym, bo mam taką zbędną i chcę ją wykorzystać zamiast zamawiać piloty, jeśli się nie uda to zamówię oczywiście piloty.
  • Poziom 13  
    Dokładnie tak, 3 posty wyżej jest schemat i model.