Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet GoClever TAB I101 ZAWIESIL SIE I BRAK REAKCJI

wosu82 11 Paź 2012 09:57 9384 5
  • #1 11 Paź 2012 09:57
    wosu82
    Poziom 9  

moze mi ktos pomoc co z moim tabletem syn go uzywal i w pewnym momecie zlapal zawieche po restarcie nic juz nie dziala po wlaczeniu wyslwietla sie ludzik androida przechodzi pozniej w napis android i koniec tak zostaje zadne przyciski nie reaguja tylko restart i ciagle tak samo co to moze byc dzieki za pomoc

Proszę poprawić pisownię. Po napisaniu postu wystarczy kliknąć Pisownia i ewentualnie poprawić błędy jeżeli one są, czy to stanowi aż taki problem? tino2003

0 5
  • #2 11 Paź 2012 13:17
    suszarnie
    Poziom 7  

Wywaliło Ci system, proponuje aktualizacje systemu

1
  • #3 11 Paź 2012 20:34
    marek216

Poziom 43  

Musisz wgrać ROM na nowo - musisz mieć system przeznaczony dokładnie dla Twojego modelu.

To nie wina Twojego syna - ten syf tak ma.

-2
  • #4 09 Mar 2013 16:46
    iksilak
    Poziom 10  

Poradziłeś sobie z tym? Jak nie, to pomogę. Na początek spróbuj powrotu do ustawień fabrycznych - naładuj baterię albo lepiej z podpiętą ładowarką włącz go w ten sposób, że trzymając wciśnięty przycisk MENU wciśnij POWER i oba trzymaj przez chwilę, tak długo aż zniknie ekran powitalny Goclever i pojawi się napis recovery tj. około 4s. Zostaw go w spokoju aż system się załaduje - kilka minut. Jak wszystko pójdzie jak trzeba będziesz miał tablet z systemem jak po fabrycznym wgraniu - oczywiście stracisz wszystkie zapisane dane i zainstalowane aplikacje. Jak masz włożoną dodatkową kartę pamięci, to wcześniej ją wyjmij. Jak to nie pomoże, to pomogę ci przywrócić system z karty zewnętrznej.

0
  • #5 28 Maj 2013 13:14
    tymol
    Poziom 9  

Witam serdecznie,
    Dołączam się do tematu, nie chcę zakładać nowego, gdyż mam ten sam objaw, niestety recovery nie pomogło- zawiesił się na napisie "recovery system, please wait a moment..."

0