logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Becker BE2010 - wyświetlacz załącza się i wyłącza

dark 12 Paź 2012 12:45 1383 3
REKLAMA
  • #1 11403591
    dark
    Poziom 19  
    Posty: 442
    Ocena: 14
    Czasem zdąże wpisać kod i zatwierdzić , pojawia się to coś od tunera ,ale po chwili
    wyłącza się podświetlenie i znika wszystko z wyświetlacza. Wciskam ON i znów na
    chwile się wyświetla to od tunera i znika i tak kilka razy ,za każdym razem
    coraz krócej. Na schemacie jest chyba ,że na kostce łączącej płytke wyświetlacza z
    płytą powinno być 8.5V (przed włączeniem , po czy cały czas ?) u mnie jest coś
    około 4.8V. Czy to może być powodem ?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 11418422
    dark
    Poziom 19  
    Posty: 442
    Ocena: 14
    Na który pin podać to napięcie?
  • #4 11501053
    dark
    Poziom 19  
    Posty: 442
    Ocena: 14
    To napięcie 8.5V jest jak z procka SAB z pin 10 wychodzi 3V na T951 ,ale po chwili spada do 0.2V i z 8.5V robi się 3V.Na kwarcu jest cały czas przebieg. Na I2c jest tylko jak jest 8.5V. Na procku poprawiłem luty ale nic nie pomogło. Próbowałem
    podgrzewać, schładzać ale nic to nie daje.
REKLAMA