Czasem zdąże wpisać kod i zatwierdzić , pojawia się to coś od tunera ,ale po chwili
wyłącza się podświetlenie i znika wszystko z wyświetlacza. Wciskam ON i znów na
chwile się wyświetla to od tunera i znika i tak kilka razy ,za każdym razem
coraz krócej. Na schemacie jest chyba ,że na kostce łączącej płytke wyświetlacza z
płytą powinno być 8.5V (przed włączeniem , po czy cały czas ?) u mnie jest coś
około 4.8V. Czy to może być powodem ?
wyłącza się podświetlenie i znika wszystko z wyświetlacza. Wciskam ON i znów na
chwile się wyświetla to od tunera i znika i tak kilka razy ,za każdym razem
coraz krócej. Na schemacie jest chyba ,że na kostce łączącej płytke wyświetlacza z
płytą powinno być 8.5V (przed włączeniem , po czy cały czas ?) u mnie jest coś
około 4.8V. Czy to może być powodem ?