Mam takiego staruszka ze szrotu.Ktoś podstawiał pamięć bo została podstawka.Teraz krzaki na wyświetlaczu jak pamięć jest i jak jej nie ma .
Czy jest sens się zajmować tym ?
Czy jest sens się zajmować tym ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam