logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Becker Mexico BE 0830 - krzaki na wyświetlaczu po wymianie pamięci, co robić?

tik_tak 04 Gru 2006 12:16 1789 4
REKLAMA
  • #1 3292838
    tik_tak
    Poziom 36  
    Posty: 2623
    Pomógł: 428
    Ocena: 373
    Mam takiego staruszka ze szrotu.Ktoś podstawiał pamięć bo została podstawka.Teraz krzaki na wyświetlaczu jak pamięć jest i jak jej nie ma .
    Czy jest sens się zajmować tym ?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3293144
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Zobacz co steruje wyświetlaczem i wymień to. Nie pamiętam jak w tym modelu ale w Beckerach to zwykle jest driver wyświetlacza sterowany szyną I2C a także obejrzyj luty jak ktoś lutował podstawkę, może zrobił przerwy pomiędzy warstwami ścieżek.

    SławeK
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 3295171
    djlj24
    Spec od car audio
    Posty: 13533
    Pomógł: 1104
    Ocena: 1323
    PCF2111 2 sztuki pewnie zastaniesz w wyświetlaczu. Czasem padała ta z prawej strony ale nie spotkałem padniętych obu. Raczej duża pamięć ma coś nie tak w sobie.
  • REKLAMA
  • #5 3298690
    djlj24
    Spec od car audio
    Posty: 13533
    Pomógł: 1104
    Ocena: 1323
    Sprawdź czy zarówno 5V jak i 8V dochodzi do tych driverów LCD. Bo coś mi się nie podoba aby oba zdechły (chyba, że dostały właśnie zawyżone napięcie).
REKLAMA