Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Balkancar DV 1733 - Instrukcje serwisowe schematy itp. POSZUKUJE

17 Paź 2012 10:19 10236 11
  • Poziom 24  
    Witam

Tak jak w temacie posiadam wózek widłowy Balkancar DV 1733 . Wózek wymaga napraw zarówno elektrycznych jak i mechanicznych . W związku z tym poszukuje schematów elektrycznych jak i instrukcji serwisowej do tego wózka.

Jeżeli ktoś może pomóc proszę o kontakt.

Pozdrawiam
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 24  
    nikt nic nie ma na jego temat ?!
  • Poziom 31  
    Witam.Wszystko co miałem do tego modelu wysłałem Ci na pocztę.
    Może ktoś kiedyś będzie potrzebował to wrzucę tu.Jest tam kilka rysunków coś w rodzaju katalogu części.
    Załączniki:
  • Poziom 2  
    Witam
    Trochę po czasie; posiadam instrukcję wózków DV1733- na adresie e-mailowym wyślę. Sam poszukuję schematów układu sterowania hydraulicznego skrzyni biegów w typie DV1733.33.22
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 1  
    Potrzebuję takiej instrukcji.
  • Poziom 9  
    Czy ktoś może podesłać pdf do DV 1733 , chodzi konkretnie o skrzynie biegów.
  • Poziom 2  
    Tyle mogę pomóc, Mam problem z pocztą. nie wiem czy poprzednie dotarło?
  • Poziom 9  
    E-mail nie dotarł niestety.
  • Poziom 24  
    Dzięki przyda się.
  • Poziom 24  
    Jako, że nikt nic nie miał do tego wózka, podzwoniłem trochę i tak :

Balkancar RECORD Bułgaria, po kontakcie telefonicznym stwierdzili, że to za stary wózek więc oni nie mają kompletnie SIC !! żadnej dokumentacji tech. do niego.
    Rosyjski oddział Balkancar w Moskwie, stwierdził, że typ wózka to chyba jakiś błąd bo go w bazie nie maja :D

Jako, że ambitny chłopak jestem to po x dniach dodzwoniłem się do jednego ze starych oddziałów balkancar, który mieścił się w Jasiuniu woj. lubuskie.
    Pan, który cały czas ma tam serwis wózków widłowych ma WSZYSTKO jeżeli chodzi o dokumentację tech. i części do tego wózka nie mówiąc już o wiedzy ..

Instrukcji serwisowej "typowej" do tego wózka nie ma i nie było. Wiec wszystkie połączenia gwintowane lecimy z tabeli.

I tak :

Istnieją tylko 2 typy dokumentacji tech. do tego wózka:
    - Instrukcja obsługi wraz z obrazkami tzw. DTR 'ka
    - Katalog części zamiennych (2 wersje - nowy i stary typ wózka, z tego co wiem to różniły się przede wszystkim karetką )

Oba wypożyczyłem i będę skanował sukcesywnie.
    Jako ciekawostkę dodam, że ostatni DV 1733 zjechał z taśmy produkcyjnej w 1986 roku :idea: .

CDN.

Załączam obrazy do katalogu (stara wersja ) DV1733 , opisy z nr. części wrzucę na dniach.