Mam pytanie. Prosze o pomoc
Od czego zalezy gorna i dolna czestotliwosc graniczna stopnia
wzmacniajacego. Chodzi o tranzsytor bipolarny. Jak obliczyc lub
zaprojektowac gorna i dolna czestotliwosc graniczna
Z gory dziekuje za pomoc.
Od czego zalezy gorna i dolna czestotliwosc graniczna stopnia
wzmacniajacego. Chodzi o tranzsytor bipolarny. Jak obliczyc lub
zaprojektowac gorna i dolna czestotliwosc graniczna
Z gory dziekuje za pomoc.