logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Powerstrip 3.57. Nie mogę dodawać niestandardowych rozdzielczości.

erulogos 30 Sty 2005 13:53 2225 5
REKLAMA
  • #1 1181842
    erulogos
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Ocena: 38
    mam powerstripa 3.57
    moja grafa to: Intel® 82915G/82910GL Express Chipset Family (pci-e)

    i nie moge pobawic sie suwakami od czestotliwosci ani dodawac niestandardowych rozdzielczosci ktore mi sa bardzo potrzebne.
    pewnie to wina programu albo cos.

    jesli znacie podobny program do ustawiania niestandardowych rozdzielczosci ekranu to dajcie znac
  • REKLAMA
  • #2 1181883
    toadi
    Poziom 36  
    Posty: 2846
    Pomógł: 315
    Ocena: 62
    Ta karta graficzna to integra ??? bo jak tak to jej czaset rddzenia i pamieci jest zalezna od czest pamieci ram i fsb mam inegre gf4mx i tez nic mie moge zrobic poza tym co wbiosie sie da
  • REKLAMA
  • #3 1181921
    izzy
    Poziom 22  
    Posty: 552
    Pomógł: 18
    Ocena: 6
    erulogos: update driverów może coś dać...

    I coś mi się wydaje że to zintegrowana :]... TAkie karty nie mają najlepszych parametrów może trzeba pomyśleć o jakiejś normalnej karcie ostatnio wszystko tanieje....
  • REKLAMA
  • #4 1182151
    erulogos
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Ocena: 38
    ehhh no niestety jest to karta zintegrowana, sterowniki nowe tesh nic nie daja a ja potzrebuje zmienic rozdzielczosc na: 720x576 z odswiezaniem poziomym 15,625 kHz i pionowym 50Hz a dodatkowo jeszcze ustawic przeplot :/
  • REKLAMA
  • #5 1182245
    argon
    Poziom 16  
    Posty: 129
    Pomógł: 16
    Ocena: 10
    Proponuję zrezygnować z integralnego "deceleratora" na rzecz jakiejś normalnej karty. Nawet na RIVA128-PCI (4MB) można sporo ustawić, a z antycznym SiS-530 (integra) miałem kłopoty (po zmianie zegara nic nie było widać, tylko paski).
    Dobre karty teraz tanieją, ogólnie NVidie (RIVA128 -- Riva TNT/TNT2 -- GF/GF2...) łatwo, dobrze i przyjemnie się ustawiają :)
    Podobno Matroxy są jeszcze lepsze (narazie nie sprawdzałem).

    Pozdrawiam.
  • #6 1185644
    izzy
    Poziom 22  
    Posty: 552
    Pomógł: 18
    Ocena: 6
    Matroxy były kartami dla sektora grafików więc może mają jakieś bajery :]
    Ale jeszcze nie miałem takiej karty... ;(

    Nie ma jak ATI :D ja uwielbiam te karty...
REKLAMA