mam powerstripa 3.57
moja grafa to: Intel® 82915G/82910GL Express Chipset Family (pci-e)
i nie moge pobawic sie suwakami od czestotliwosci ani dodawac niestandardowych rozdzielczosci ktore mi sa bardzo potrzebne.
pewnie to wina programu albo cos.
jesli znacie podobny program do ustawiania niestandardowych rozdzielczosci ekranu to dajcie znac
moja grafa to: Intel® 82915G/82910GL Express Chipset Family (pci-e)
i nie moge pobawic sie suwakami od czestotliwosci ani dodawac niestandardowych rozdzielczosci ktore mi sa bardzo potrzebne.
pewnie to wina programu albo cos.
jesli znacie podobny program do ustawiania niestandardowych rozdzielczosci ekranu to dajcie znac