Witam,
Mam taki programator:Link, jednak nie umiem go zaprogramować, bo nie wiem gdzie jest guzik "PROG" tak jak pisze na powyższej stronie? Co mam nacisnąć? Ten programator jest identyczny i nie ma żadnego przycisku o takiej nazwie.
Z góry dzięki,
Damian
Mam taki programator:Link, jednak nie umiem go zaprogramować, bo nie wiem gdzie jest guzik "PROG" tak jak pisze na powyższej stronie? Co mam nacisnąć? Ten programator jest identyczny i nie ma żadnego przycisku o takiej nazwie.
Z góry dzięki,
Damian