obsłguje ?
Nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić więc napisałem go tu w AGD.
Mój Tato kupił w jakimś sklepie programator analagowy identyczny jak na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=80668122
Nie było żadnej instrukcji - a nie wiem jak to coś się obsługuje.
Niby potrafi on włączać i wyłączać dopływ prądu ale nie wiem gdzie to nastawić.
W domu mam cyfrowy i tam wszystko ładnie bezproblemu się nastawia ale
tego czegoś nie moge rozgryść.
Jak dla mnie kostka rubika
- niestety nie chce mi się już kombinować i wolałem napisać posta tutaj - może ktoś mi wyjaśni jak zmusić go zeby o danej porze włączał lub odłączał napięcie.
Zobaczcie ten timer http://allegro.pl/show_item.php?item=80817047 - ma z boku przełącznik i widać od razu, że ma 2 warianty - włączanie o danej porze i wyłączanie a ten co ja mam nie ma żadnego przełącznika !? Tylko pokretło do nastawiania godziny ? A skąd to wie która jest godzina aktualnie itp ?
Proszę o komentarz.
Nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić więc napisałem go tu w AGD.
Mój Tato kupił w jakimś sklepie programator analagowy identyczny jak na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=80668122
Nie było żadnej instrukcji - a nie wiem jak to coś się obsługuje.
Niby potrafi on włączać i wyłączać dopływ prądu ale nie wiem gdzie to nastawić.
W domu mam cyfrowy i tam wszystko ładnie bezproblemu się nastawia ale
tego czegoś nie moge rozgryść.
Jak dla mnie kostka rubika
Zobaczcie ten timer http://allegro.pl/show_item.php?item=80817047 - ma z boku przełącznik i widać od razu, że ma 2 warianty - włączanie o danej porze i wyłączanie a ten co ja mam nie ma żadnego przełącznika !? Tylko pokretło do nastawiania godziny ? A skąd to wie która jest godzina aktualnie itp ?
Proszę o komentarz.