Witam,
posiadam ekspress aeg ea120, który jakiś rok temu przestał pompować wodę. Pompka pracowała ale nie leciała kawa. Wiedziałem, że trzeba go odkamienić ale wrzuciłem do szafy i o nim zapomniałem. Teraz po ponad roku próbowałem go uruchomić i pompka po włączeniu nie buczy. Wykręciłem ją żeby wymienić ale przed wyrzuceniem sprawdziłem czy działa na krótko i ku mojemu zdziwieniu pracuje normalnie. Po wsadzeniu do ekspresu nie działa wcale. Napięcia na pompce nie ma. Ma ktoś pomysł co to może być?
posiadam ekspress aeg ea120, który jakiś rok temu przestał pompować wodę. Pompka pracowała ale nie leciała kawa. Wiedziałem, że trzeba go odkamienić ale wrzuciłem do szafy i o nim zapomniałem. Teraz po ponad roku próbowałem go uruchomić i pompka po włączeniu nie buczy. Wykręciłem ją żeby wymienić ale przed wyrzuceniem sprawdziłem czy działa na krótko i ku mojemu zdziwieniu pracuje normalnie. Po wsadzeniu do ekspresu nie działa wcale. Napięcia na pompce nie ma. Ma ktoś pomysł co to może być?