Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirlpool AWM 8083

fulek1 25 Paź 2012 10:14 3540 8
  • #1 25 Paź 2012 10:14
    fulek1
    Poziom 6  

Ponawiam temat zamknięty przez moderatora.
    Zamontowałam programator,ale po uruchomieniu świecą wszystkie światełka. Pralka próbuje coś robić, ale tylko próbuje.
    Proszę o pomoc. Nie będę wzywać kolejnego "majstra", który skasuje mnie za dojazd (mieszkam poza miastem) i powie mi,że mam kupić nową pralkę!!

0 8
  • #2 25 Paź 2012 13:30
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

fulek1 napisał:
    Nie będę wzywać kolejnego "majstra", który skasuje mnie za dojazd (mieszkam poza miastem) i powie mi,że mam kupić nową pralkę!!

Wezwij takiego, który zajmuje się naprawą sprzętu (napewno sobie da radę), a nie sprzedażą ;)

0
  • #3 25 Paź 2012 13:35
    fulek1
    Poziom 6  

Niestety większość znanych mi zajmuje się: wymieni pompę, łożyska ... a tu zapewne sprawa dotyczy programatora.
    Jeśli jest taki który zna się na tym, to ja go do siebie zapraszam.

0
  • #5 25 Paź 2012 14:41
    fulek1
    Poziom 6  

Stefciu_B. Z Zielonej Góry nie ma ani jednego ogłoszenia z AGD. Toż to idzie się załamać!!

0
  • #6 25 Paź 2012 21:44
    eeban
    Specjalista AGD

To że świecą ok, ale możesz zamieścić zdjęcie .Wtedy będzie trochę łatwiej .

0
  • #8 26 Paź 2012 22:36
    fulek1
    Poziom 6  

Mam zdjęcie świecącej pralki. Może komuś coś mądrego przyjdzie do głowy.
    Pralka Whirlpool AWM 8083

Na zdjęciu nie widać, ale świecą się kontrolki obrotów oraz program prania wstępnego, stop płukanie itd..czyli wszystkie.

0
  • #9 27 Paź 2012 00:59
    peter falk
    Specjalista AGD

Szukaj nowego lub używanego programatora - ze "swojego" już nic, a nic nie wydusisz :( . Jeśli obracanie gałką programowania prania zmienia sekwencje segmentów na wyświetlaczach, to do wymiany jeszcze interfejs użytkownika. W sumie: czarno to widzę :(

0