Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E7 - Wadliwy soft Ładowania baterii, połączenia USB

27 Paź 2012 01:09 2406 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    Wiem, że już jest podobny temat
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2331713.html

ale mój problem wydaje się mieć nieco inne podłoże,

Problem tak naprawde wydaje mi się być kwestią softu w telefonie

Mam bardzo podobny problem używam ładowarki zwykłej, samochodowej i jeszcze kabla usb i przez pewien czas jedne działały lepiej od drugich często żeby zacząć ładować musiałem wyłączyć telefon i na wyłączonym podpiąć i prąd do niego docierał (dioda migała na biało) a na ekranie telefonu ladowal sie taki pasek zlozony z 3 kropek po czym tel sie wylaczal i nie łądował. No al tak do skutku robiąc w końcu zaczynał łądować. Dlatego odniosłem wrażenie, że to może program który odpowiada za ładowanie baterii jest wadliwy. Niestety dziś już naprawdę problem stał się naprawdę uciąłliwy jakieś półtorej godziny tak kombinowałem podłączając go kablem usb do laptopa i wreszcie się udało ale co ciekawe telefon sie ładuje ale laptop nie widzi telefonu (ani w trybie usb ani nokia suite) i tak samo telefon nie wykrywa połączenia usb z innym urządzeniem ale bateria się ładuje :/

u was to podobnie wyglądało ? Jak sobie z tym poradziliście ?

PS.: Mimo wszystko Mógłby podesłać ktoś ten schemat ???
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 31  
    W tym modelu gniazdo jest bardzo usterkowe.
  • Poziom 2  
    bardzo możliwe dziś na noc zostawilem ją podpiętą do laptopa, telefon byl wylaczony i zaczel migac biala dioda a na wyswietlaczu pokazywal sie pasek ladowania wiec prad jakos do niej doplywal ale jak ją próbuje włącyć to zdąże tylko podać pin i za chwile jęczy, że bateria się rozładowała i pada :/