Pralka skończyła pranie, została ponownie załadowana i już nie ruszyła. Nic żadna kontrolka się nie zapaliła.Dodam, że wcześniej nie było żadnych problemów.
Mam jeszcze pytanie jak dostać się do pompy (nie mogę wyjąć filtra coś się zablokowało). Cały spód pralki jest zabudowany nie ma wkrętów chyba że zatrzaski, proszę o pomoc.
Mam jeszcze pytanie jak dostać się do pompy (nie mogę wyjąć filtra coś się zablokowało). Cały spód pralki jest zabudowany nie ma wkrętów chyba że zatrzaski, proszę o pomoc.