logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Amica AWST 10l - jak dostać się do pompy i odblokować filtr?

zbzd 28 Paź 2012 13:00 3357 3
REKLAMA
  • #1 11459799
    zbzd
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Pralka skończyła pranie, została ponownie załadowana i już nie ruszyła. Nic żadna kontrolka się nie zapaliła.Dodam, że wcześniej nie było żadnych problemów.
    Mam jeszcze pytanie jak dostać się do pompy (nie mogę wyjąć filtra coś się zablokowało). Cały spód pralki jest zabudowany nie ma wkrętów chyba że zatrzaski, proszę o pomoc.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 11461962
    elektro-dom
    Poziom 23  
    Posty: 497
    Pomógł: 58
    Ocena: 299
    Do wymiany moduł...
  • Pomocny post
    #4 11462074
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA