Witam,
Mam postawiony w domu serwer windows 2008R2 do nauki i zastanawiam się jak udzielić dostęp do jakiegoś określonego folderu na odległość innemu użytkownikowi.
Czyli zakładamy, że jestem poza domem z laptopem i mam dostęp do internetu no i chciałbym połączyć się z moim serwerem na którym mam ściele określony dostęp do folderów.
Dzięki za pomoc!
Pozdrawiam.
Mam postawiony w domu serwer windows 2008R2 do nauki i zastanawiam się jak udzielić dostęp do jakiegoś określonego folderu na odległość innemu użytkownikowi.
Czyli zakładamy, że jestem poza domem z laptopem i mam dostęp do internetu no i chciałbym połączyć się z moim serwerem na którym mam ściele określony dostęp do folderów.
Dzięki za pomoc!
Pozdrawiam.