Szanowni Panowie!
Mam problem z tymze wlasnie odbiornikiem. Wywala bezpiecznik na pierwotnym. wymienilem mu pozystor, bo byl uwedzony. co dalej? moze to powodowac termistor? za wszelkie porady z gory dziekuje.
pozdrawiam
Mam problem z tymze wlasnie odbiornikiem. Wywala bezpiecznik na pierwotnym. wymienilem mu pozystor, bo byl uwedzony. co dalej? moze to powodowac termistor? za wszelkie porady z gory dziekuje.
pozdrawiam