Witam wszystkich! Pralka ma niecałe 3 lata. Podczas gwarancji , była wymieniana elektronika, ponieważ pralka " zrywała" obroty. W sobotę , zauważyliśmy ,że na programie CODZIENNE 40 pokazuje obroty wirowania 600 - a było 1000 i czas prania najpierw pokazywało 56minut, a teraz pokazuje 1:24. Na początku sprawdziłem wybierak programów i zauważyłem, że nic się nie zmienia na wyświetlaczu, kiedy przekręcam z SYNTETYKI 30 na CODZIENNE 40 . Z wybierakiem sobie poradziłem, ale usterka nie zniknęła - gorzej , czas prania pokazuje 1:24. Mam pytanie w związku z tym, a serwisówki nie mam, czy to elektronika padła? Czy można ją zresetować? Ręce mi opadły, bo pół roku temu skończyła się gwarancja. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.