Witam,
posiadam Toshibe Satellite A300. Co 3 włączenie laptopa przestaje działać klawiatura wraz z touch padem. Spróbuję trochę dokładniej opisać problem. Kiedy go włączam wszystko jest normalnie, ikonka Win 7, jest ok. Kiedy chcę wpisać hasło klawiatura działa, lecz kiedy nawet lekko musnę touch pad klawiatura nagle przestaje działać wraz z nim(touch padem). Na szczęście działa myszka. Następnie ,aby zaczęła działać klawiatura trzeba ,albo uruchomić go ponownie ,albo uśpić i wzbudzić. Jednak kiedy go uśpię i wzbudzę działa tylko klawiatura, touch pad nadal nie. A kiedy uruchomię go ponownie to mam około 66% ,że wszystko będzie znowu działało. Dorzucę tylko ,że reinstalacja sterowników touch pada nic nie zmieniła.
Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam
posiadam Toshibe Satellite A300. Co 3 włączenie laptopa przestaje działać klawiatura wraz z touch padem. Spróbuję trochę dokładniej opisać problem. Kiedy go włączam wszystko jest normalnie, ikonka Win 7, jest ok. Kiedy chcę wpisać hasło klawiatura działa, lecz kiedy nawet lekko musnę touch pad klawiatura nagle przestaje działać wraz z nim(touch padem). Na szczęście działa myszka. Następnie ,aby zaczęła działać klawiatura trzeba ,albo uruchomić go ponownie ,albo uśpić i wzbudzić. Jednak kiedy go uśpię i wzbudzę działa tylko klawiatura, touch pad nadal nie. A kiedy uruchomię go ponownie to mam około 66% ,że wszystko będzie znowu działało. Dorzucę tylko ,że reinstalacja sterowników touch pada nic nie zmieniła.
Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam