Witam chodzi mi o komunikacja uP 89c2051 (do
programowania urzywam bascoma) przez to lacze uP bedzie wysylal dane liczbowe komputer bedzie je przetwarzal i wysylal spowrotem
Zalezy mi na v-basicu bo go dobrze znam
programowania urzywam bascoma) przez to lacze uP bedzie wysylal dane liczbowe komputer bedzie je przetwarzal i wysylal spowrotem
Zalezy mi na v-basicu bo go dobrze znam