Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzony laser. Nie Świeci jeden kolor

dawcior-al 28 Lis 2012 19:38 3462 10
  • #1 28 Lis 2012 19:38
    dawcior-al
    Poziom 14  

Witam, mam laser Mini Stage Lighting taki jak często można zobaczyć na allegro (dostałem ). Świeci tylko na czerwono. Wydaje mi się, że powinien też na zielono.
    W instrukcji jest napisane: laser class IIIB laser generator: Wavelenth 532nm, power 50mw/ Wawelenth 650nm, Power 100mw. Załączam zdjęcia środka urządzenia. Może tam czegoś brakuje jedno gniazdo jest wolne? Prosiłbym o sprawdzenie posiadaczy takich laserków. Pozdrawiam.
    Uszkodzony laser. Nie Świeci jeden kolor Uszkodzony laser. Nie Świeci jeden kolor Uszkodzony laser. Nie Świeci jeden kolor Uszkodzony laser. Nie Świeci jeden kolor Uszkodzony laser. Nie Świeci jeden kolor

Dodano po 51 [sekundy]:

dostałem nie kupiłem:D

• #2 28 Lis 2012 20:09
    masakra.78
    Poziom 10  

Wygląda że podłączony jest tam tylko czerwony , gniazdo green jest be wtyczki a blue nawet gniazda nie ma wię może ktos sobie wyciągnął zielony laserek hehe

• #4 28 Lis 2012 20:50
    dawcior-al
    Poziom 14  

No właśnie tak myślałem. A mogę jakoś go tam dołożyć?

• #6 01 Gru 2012 13:36
    prymusek
    Poziom 2  

Witam koledzy ja mam trochę podobny problem z tym samym laserem.A mianowicie, mi święcą dwa kolory zielony i czerwony,ale jak wcisnę przycisk czułości na muzykę to świeci tylko czerwona,jak wyłoczę czółść na muzykę to świecą dwa lasery wszystko jest ok- gdzie może być przyczyna?

• #7 04 Gru 2012 06:51
    dawcior-al
    Poziom 14  

Może muzyka za cicho?
    U mnie jak jest bardzo głośno dopiero czerwony z muzyką zaczyna świecić.

• #8 04 Gru 2012 16:20
    prymusek
    Poziom 2  

Czyli rozumiem że zielony Ci święci w rytm muzyki -głośnej a jeżeli podgłosisz to wtedy zaczyna mrygać również czerwony laser?Umnie jest tak jak pisałem wyżej może ktoś coś podpowie.

• #9 06 Gru 2012 15:40
    dawcior-al
    Poziom 14  

W moim laserku brakuje zielonego lasera. A co do muzyki. Czerwony działa ale jak muzyka jest bardzo głośno.

Dodano po 25 [minuty]:

Wieżą sony niby 200W

• #10 07 Gru 2012 16:53
    prymusek
    Poziom 2  

Być może i umnie zacznie mrygać w rytm muzyki,chociaż miałem go ostatnio na graniu i nie załapywał,ale zauważłem w domu że jak mocniej puknę palcem w mikrofon to czasami załapuje i pojawia się zielony może działa na basy?

• #11 07 Gru 2012 21:28
    dawcior-al
    Poziom 14  

Na filmach na YT jest normalnie

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME