Witam,
próbuję się zalogować na swoje konto na pewnej stronie a następnie pobrać plik metodą POST.
Chodzę trochę po omacku, ponieważ logowanie zwraca mi błąd HTTP/1.0 500 Internal Server Error, a pobieranie pliku zwraca mi true - a gdzie plik?
Poniżej przesyłam to co napisałem a pod tym fragmenty html tej strony.
Prosiłbym o podpowiedź.
Mój kod - Logowanie a następnie pobranie pliku
html strony - logowanie
html strony - przycisk do pobrania pliku
próbuję się zalogować na swoje konto na pewnej stronie a następnie pobrać plik metodą POST.
Chodzę trochę po omacku, ponieważ logowanie zwraca mi błąd HTTP/1.0 500 Internal Server Error, a pobieranie pliku zwraca mi true - a gdzie plik?
Poniżej przesyłam to co napisałem a pod tym fragmenty html tej strony.
Prosiłbym o podpowiedź.
Mój kod - Logowanie a następnie pobranie pliku
Kod: Delphi
html strony - logowanie
Kod: text
html strony - przycisk do pobrania pliku
Kod: text