Witam. Dzisiaj przy wirowaniu usłyszałem duży hałas w pralce, jakby coś się urwało. Woda zaczęła uciekać. Wypompowałem wodę, pralką chodzi głośniej niż wcześniej i słychać,że na dole po lewej stronie coś stuka. Co mogło być powodem i czy da się to naprawić ?
Z góry dzięki
Z góry dzięki