Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czym się sugerować przy kupnie golarki elektrycznej?

11 Gru 2012 20:53 1752 4
  • Poziom 10  
    Zastanawiam się nad kupnem golarki elektrycznej od Philipsa. Teraz mam Brauna Series 1 i jestem niezadowolony. Praktycznie nic nie goli, a tylko podrażnia mi twarz :(. W grę wchodzi więc tylko Philips. Pochodziłem już trochę po sklepach i widziałem różne modele w różnych przedziałach cenowych od 120 do 600 zł. Czy te różnice cenowe spowodowane są tylko takimi cechami jak: zasilanie akumulatorowe, możliwość mycia pod wodą, czyli takimi typowymi bajerami, czy może jest też różnica w jakości ostrzy. Czy golarka za 200 zł będzie goliła lepiej od golarki za 100 zł? Czy może we wszystkich golarkach od Philipsa ostrza są takie same i golarki różnią się tylko tymi wspomnianymi wcześniej bajerami? :?: :idea:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Hola!
    Ja mam philipsa sieciowego i mam remingtona na baterie
    ten drugi jest lepszy dla mnie
    s.
  • Moderator
    Golarki Philipsa z górnej półki cenowej używam od ponad 11 lat i nadal goli na fabrycznych ostrzach. Dwa miesiące temu wymieniłem akumulatory i wszystko działa sprawnie. Trudno mi coś powiedzieć o jakości ostrzy w różnych modelach. Popatrz sobie w sklepach jakie ostrza - jako część zamienna - pasują do jakich modeli.
  • Poziom 14  
    Mi elektryczne nigdy nie podrażniają twarzy (za co je cenię). Jeśli chodzi o golarkę to mam brauna series 1 150. Chodzi OK, ale dokładność golenia mogę porównać do guengka'ki. Kolega ma podobną i przez 4 lata ostrzy nie wymieniał (twierdzi, że chodzi OK). Na dzień dzisiejszy wybrał bym philipsa lub remingtona aby porównać. Jeśli chodzi o części zamienne to w przypadku tego brauna są w cenie nowej golarki. Chociaż nie oszukujmy się, braun i philips to dwie zupełnie inne wizje golarek.

Z ciekawostek, kiedyś na galileo oglądałem ośrodek brauna w Niemczech. Oni tam naprawdę testują i sprawdzają te golarki.
  • Poziom 38  
    czym się sugerować przy kupnie golarki elektrycznej?

Koniecznością golenia..
    Mam brauna i nie narzekam, jednak jest coś takiego, że trzeba się golić co dziennie, bo ta wibracja chyba stymuluje wzrost szczeciny.
    Używam w podróży- nic nie zastąpi zwykłego ostrza i pianki.

Co do testowania, to cały zespół inżynierów projektantów rano ustawia się przed lustrami i się golą, też to widziałem.