A więc tak: po włączeniu tv nie ma obrazu.Dźwięk jest, podgląd ikonek też,ale nie widzę co się dzieję na ekranie. Wieczorem normalnie wyłączyłam telewizor a dziś mam kłopot.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam