Witam
Otóż mam małe pytanie, czy jest możliwa zmiana adresu mac w telefonie motorola ve66?
Tak się zastanawiam nad tym, ponieważ chciałbym w celach edukacyjnych dokonać takiej zmiany.
Telefon pracuje na linuxie, natomiast na Androidzie czy WM z tego co wyczytałem zmiana mac jest możliwa.
Za nim ktoś napisze, że takowa zmiana nie jest możliwa to niech poprze to jakimiś sensownym wytłumaczeniem..
Zainstalowałem i odpaliłem na motoroli konsole, następnie wpisałem polecenie ifconfig.
I tutaj wielka niewiadoma, bo wykrywa tylko lo
Są podane wysłane,odebrane, zagubione pakiety, przydzielone IP, maska
Nie ma nic na temat karty wlan i jej fizycznego adres mac.
Być może jest tutaj inna filozofia zmiany adresu (komendami poprzez komputer na linuxie?), albo najzwyczajniej jest to zablokowane w HW?
Otóż mam małe pytanie, czy jest możliwa zmiana adresu mac w telefonie motorola ve66?
Tak się zastanawiam nad tym, ponieważ chciałbym w celach edukacyjnych dokonać takiej zmiany.
Telefon pracuje na linuxie, natomiast na Androidzie czy WM z tego co wyczytałem zmiana mac jest możliwa.
Za nim ktoś napisze, że takowa zmiana nie jest możliwa to niech poprze to jakimiś sensownym wytłumaczeniem..
Zainstalowałem i odpaliłem na motoroli konsole, następnie wpisałem polecenie ifconfig.
I tutaj wielka niewiadoma, bo wykrywa tylko lo
Są podane wysłane,odebrane, zagubione pakiety, przydzielone IP, maska
Nie ma nic na temat karty wlan i jej fizycznego adres mac.
Być może jest tutaj inna filozofia zmiany adresu (komendami poprzez komputer na linuxie?), albo najzwyczajniej jest to zablokowane w HW?