Witam. Od trzech dni nie mogę nic drukować z kompa. Na wyświetlaczu maszyny zawsze po włączeniu fiery w prawym dolnym narożniku miałem ikonkę sygnalizującą, że fiera jest podpięta. 2-3 dni temu Ikonka zniknęła. Co ciekawe raz na kilka uruchomień kopiarki/fiery włącznikiem, pojawia się i wszystko jest oki. Profilaktycznie zacząłem nie wyłączać maszyny na noc, ale jak wracam rano to fiery znów nie jest "podpięta". Jeśli się nie mylę to dawniej w fiery świeciły się 4 zielono/żółte diody (2 koło gniazda sieci internetowej i 2 poniżej), a teraz nie świecą się te koło gniazda sieci. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić - ktoś ma jakiś pomysł ?