mam do ustawienia w pewnego rodzaju urządzeniu adresy ip ale nie do końca wiem jak mam to zrobić. Mam wpisać adres urządzenia 17.240.90.61- i to jest wiadome - w podsieci 17.240.90.0 z maską 23. Czy jesli wpisałem adres ip 17.240.90.61 a subnet mask 255.255.254.0 to będzie dobrze? W samym urządzeniu nie mogę wpisać adresu z maską.