trche zbocze z tematu ..
Czy ktoś flash'ował swoje 5110 softem
Olbrzym 8_21B z przytaczanej powyżej stronki
Ten soft jest na bazie oryginalnego softu 5.30 - nie wiem czy będzie działał w telefonie w którym był 5.28 ?
monologu część dalsza
Przefleszowałem telefon tym Olbrzymem i pierwsza reakcja po przeliczeniu sum kontrolnych pełnym resecie ustawień taka sama jak po sofcie Pawelca, ale ...
Istotnie nie było słychać lektora po połączeniu na automatyczny BOK.
Wyłączyłem telefon i załączyłem ponownie.
Przed wpisaniem PUK PIN pobawiłem się regulacją głośności - po dłuższym przytrzymaniu strzałki do góry lub do dołu (ważne aby zauważyć na wskaźniku graficznym zmiane poziomu głośności) regulacja zadziałała !
Wyłączyłem i włączyłem telefon.
Po wpisaniu pin i testowym połączeniu na automatyczny BOK
uslyszałem głos lektora.